Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 33 людини

Новини

Нова реальність, в якій ми тепер живемо, вимагає від нас нових знань. Ми постійно повинні дбати про власну безпеку. Ми маємо вміти розпізнавати небезпечні предмети і знати правила поведінки з ними.
Сьогодні небезпека натрапити на вибухонебезпечні предмети є всюди, де велися чи ще ведуться бойові дії. Тому і дітям, а також і дорослим так важливо знати, як розрізняти такі предмети, де може чатувати небезпека, які знаки попереджають нас про небезпеку, як зробити свої прогулянки безпечними і яких правил дотримуватися, щоб вберегти своє життя. Тому 4 квітня в День мінної безпеки для учнів Моринської гімназії було проведено ряд заходів
щодо мінної безпеки. Вони були спрямовані на надання учням інформації, як уникати небезпечних ситуацій, пов’язаних з вибухонебезпечними предметами. Завдяки таким бесідам здобувачі освіти усвідомлюють основні правила безпеки, розуміють, як уникнути та реагувати на потенційно небезпечні ситуації. Також дані бесіди сприяють захисту життя та здоров’я учнів, особливо в регіонах, де може існувати ризик вибухів та знаходження вибухонебезпечних предметів, мін.

Шкільна бібліотека
Моринська гімназія.
2 квітня, в день народження Великого казкаря Ганса Крістіна Андерсена, весь світ відзначає Міжнародний день дитячої книги.
Це свято книги, дитинства та магії казок.
З самого ранку молодші учні гімназії поспішають до бібліотеки. Тут вони можуть обрати собі книгу для читання, послухати про історію свята.

Щорічно в усьому світі 1 квітня відзначають екосвято – Міжнародний день птахів (International Bird Day). Цей день було вирішено святкувати у 1984 році в США. Але завдяки ЗМІ дуже швидко зросла увага до цієї події на всій планеті. Тепер у рамках біологічної програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера» День птахів святкується по всьому світові. Саме 1 квітня 1906 року була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів. Мета – звернути увагу людства на проблеми збереження пташиного світу.

У Моринській гімназії було проведено виховну годину: «Птахи нашого краю». Учні переглянули пізнавальні відеосюжети та усвідомили відповідальність за друзів наших пернатих.
Сьогодні відзначення Міжнародного дня птахів актуально, як ніколи. Кількість зниклих видів обчислюється сотнями, а повне знищення птахів може спричинити за собою непередбачувані наслідки для людства.

Головною метою проведених заходів є збереження видового різноманіття та чисельності пернатих. Турбота про птахів — це не тільки екологічна проблема. Адже це частинка нашого життя, нашої культури, більше того — нашого світогляду, нашого світовідчуття.

Щорічно 22 березня відзначається День Води, проведення якого започатковано Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році.
Цього тижня В Моринській гімназії були проведені різноманітні заходи – конкурси малюнків, виховні години «Разом піклуємось про воду», вікторина «Вода – джерело життя».
Учні початкових класів переглянули мультфільми на водну тематику, обговорили забруднення водних джерел, річок, зокрема річки Рось.
Переглянули фільм «Велика таємниця води».

#Global Money Week
Учні Моринської гімназії приєдналися до міжнародної ініціативи Global Money Week, в рамках якої у різних країнах світу відбудуться заходи для дітей та молоді з метою підвищення рівня фінансової грамотності. Всесвітній тиждень грошей (Global Money Week) – міжнародна подія, спрямована на розширення можливостей наступного покоління для упевненого і відповідального фінансового майбутнього.
Учні 7 класу провели віртуальну екскурсію до Музею грошей Національного банку України та взяли участь у вікторині «Весела економіка».
Учні 2 класу разом з вчителькою Бабяк Світланою Володимирівною провели урок фінансової грамотності.
Також учні змогли ознайомитися з історією винайдення грошей, переглянувши тематичний мультфільм. За підсумками тижня були визначені кращі знавці економіки.

#тижденьпоезії2024

Темою тижня поезії у 2024 році є Дім, гаслом став рядок із вірша сучасної української поетеси Ірини Шувалової – «Ріки незмінно течуть додому».

Учні Моринської гімназії долучилися до відзначення тижня поезії.
Бібліотекарем гімназії Хіміченко Ніною Іванівною було організовано виставку художньої літератури «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безмежний дотик до душі».
Працівники Моринського будинку культури та бібліотеки запросили учнів на зустріч із поетом рідного краю Василем Бур’яном. Під час якої Василь Степанович розповів дітям про свій поетичний шлях та прочитав рядки своїх віршів. Учні з захопленням слухали митця. Найбільше враження залишили рядки з віршів «Доля як месник», «Роздуми на Алеї Героїв».

#ДеньУкраїнськогоДобровольця
День українського добровольця – це свято справжніх патріотів. Людей, які свідомо, за покликом серця, в скрутний для своєї держави час, стали на захист її суверенітету та територіальної цілісності.
Вшановуючи мужність та героїзм захисників та захисниць незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, а також з метою сприяння зміцненню патріотичного духу серед учнівської молоді, посиленню суспільної уваги та турботи до героїв сьогодення в Моринській гімназії було проведено годину спілкування для учнів 5-9 класів.

Ледь відчутним теплим подихом приходить до нас весна. Пробуджується природа від зимового сну, розквітать перші квіти, веселіше співають птахи, яскравіше світить сонце.
Під гаслом «Хай буде весна» У Моринській гімназії було проведено музично-розважальну програму для учениць 7-9 класів. Красуні змагалися за звання найрозумніших, найерудованіший, найартиситчніших.

Напередодні 210-ї річниці від Дня народження генія українського народу Т.Г. Шевченка. в бібліотеці Моринської гімназії пройшов конкурс-вікторина ''Вінок у шану Кобзареві''. На шкільному святі не просто вшанували пам'ять поета, але і відчули, як крізь його твори проходить любов до України, народу, рідної мови.

З метою ознайомлення дітей з історією одомашнення тварин, розширення знань дошкільнят про котів і собак та їх значення для людини, формування первинних уявлень дітей про правила догляду за соба¬ками і котами, закріплення знань та навичок безпечної поведінки при зустрічі з безпритульними тваринами вихованці дошкільної групи разом з вихователем Моргун Ольгою Іванівною долучилися до програми гуманного ставлення до тварин «Щаслива лапа».
Учні 1 класу та вчитель Бондаренко Олена Сергіївна також активно брали участь у програмі. На «Уроці доброти» діти розповідали про своїх домашніх тварин та дбайливе ставлення до них, малювали улюблених пухнастиків.

Лютий довжиною у два роки.....

24 лютого 2024року минає другий рік від початку повномасштабного збройного вторгнення російської федерації на територію України. У ці дні українці об’єднуються, щоб знову привернути увагу світової громадськості до війни. Ми, українці, тримаємо оборону й демонструємо волю перемогти ворога, чим доводимо спроможність протистояти російській військовій агресії. Ми дякуємо нашим захисникам і захисницям, Збройним Силам України.
У Моринській гімназії відбулася година спілкування "Україна вільна, сильна, неподільна”. Діти вшанували пам'ять загиблих у війні, пригадали події, які відбулися протягом року, взяли участь у патріотичній вікторині.

До другої роковини повномасштабного вторгнення рф на території України, в бібліотеці Моринської гімназії для учнів 7-9 класів був проведений урок-реквієм пам'яті загиблих земляків "Душу й тіло ми поклали за нашу свободу".
На заході згадали всіх поіменно, вшанували героїв нашої громади, які віддали своє життя за Україну.

21 лютого – Міжнародний день рідної мови.
Мова - духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях.
Це свято відзначає уся наша держава.
У цей день в Моринській гімназії пройшли заходи під гаслом ''Мова - безцінний скарб нашого народу''.

"Герої не вмирають" - перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні.
З метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, у Моринській гімназії пройшли виховні заходи, під гаслом ''Вони завжди у наших серцях".

День Єднання — свято в Україні, яке відзначають щороку 16 лютого.
Сьогоднішній день – ще одна нагода згадати як важливо бути об’єднаними і разом йти до нашої мети та мрії – Перемоги!
Наша Україна сильна. Бо ми разом!

День Святого Валентина є неофіційним святом усіх закоханих, яке пройшло крізь століття, і сьогодні широко відзначається у всьому світі.
У дружній атмосфері учні 7-9 класів Моринської гімназії змагались за звання найрозумніших, найспритніших та найактивніших. А учні другого класу долучилися до майстер-класу по виготовленню валентинок.

Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас жива пам'ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні. Тим, хто загинув і тим, хто вижив у пеклі 40-х ми зобов’язані всім, що маємо сьогодні.
Окупація сіл Моринці і Ситники у період Другої світової війни тривала 938 днів. 254 жителів билися з фашистами на фронтах Другої світової війни, з них 157 загинули смертю хоробрих, 178 нагороджено орденами і медалями. Село Моринці було звільнене від фашистських загарбників 12 лютого 1944 року бійцями 404 батальйону під командуванням Світка Петра Сергійовича. Воїнам, що загинули під час визволення села від окупантів, та воїнам- односельцям, які віддали своє життя на фронтах Другої Світової війни, встановлено пам’ятники, що височіють біля школи та сільської ради. На території школи посаджена алея Слави на честь випускників і вчителів, які пішли на війну в 1941 році і не повернулись до рідних домівок.

Проєкт#Класи безпеки в навчальних закладах Моринська гімназія
09 лютого 2024 року в Моринській гімназії за сприяння МХП «Урожай громаді» відкрили «Клас безпеки».
Україна сьогодні переживає складні часи - війну, тому основне завдання нашої країни - це збереження головної цінності - її громадян, їхнього здоров’я та життя. Кожен громадянин України має знати правила безпечної поведінки та дотримуватися їх. "Клас безпеки" — це Всеукраїнський проєкт, мета якого вивчення правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, ознайомлення з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування в учнів навичок надання домедичної допомоги. Наш кабінет безпеки – це новий крок уздовж шляху розвитку гімназії, що дозволить підготувати учнів до неочікуваних ситуацій. Гості, які завітали на цю подію до гімназії – генеральний менеджер МХП «Урожай громаді» - Єфремцев Микола Петрович, заступник міського голови - Луценко Михайло Володимирович, старший інспектор ювінальної провенції – Попович Богдан Миколайович, поліцейський офіцер Корсунь – Шевченківської територіальної громади – Шпак Олександр Олегович, побажали дітям отримати у класі безпеки багато корисних знань та щасливого дитинства під мирним небом України.
Нехай добро повернеться добром.