Започаткувала свою діяльність школа у 1913 році. Школа, яка діяла до 1913 року містилася в одній загальній кімнаті, в якій були різні групи за віком і знаннями. У школі всі заняття вів один учитель, який обирався громадою. Приміщення школи було старим і тісним, тому побудували нове . Вчителем обрали Соломаху Петра Панасовича. У 1914 році розпочалася війна. Багатьох мобілізувати до війська, в тому числі директора школи Діюка Антона Антоновича. Навчання порушилося. Потім революція. У 1924 році на базі земської школи відкрити семерічку, яка у 1936 році переросла в середню школу. У 1941 році розпочалася Велика Вітчизняна війна, і школу було закрити. За переказами людей, які жили в селі у воєнні роки , приміщення Моринської середньої школи займав кущовий управитель – німець Богшайпер. Весною 1944 року навчання в школі було відновлено. Вона була семирічною, а в 1950 році переросла в середню. |
З листопада 1987 року школі було присвоєно ім’я Героя Радянського Союзу – Анатолія Порфировича Харковця, а в жовтня цього ж року – відкрито меморіальну дошку, в 1989 році на території школи збудовано погруддя А.П. Харковця. З 1 вересня 1993 року школа набула статусу спеціалізованої сільськогосподарської школи.
Поряд з предметами загальнодержавного рівня учні вивчають предмети професійно – технічного циклу : столярні, слюсарну справу, основи кулінарії, українську вишивку, основи агровиробництва, електротехніки, в’язання, швейного виробництва.Навчання у 11 класі завершується комбінованим екзаменом з трудового навчання, результати якого заносяться в атестат про середню освіту.